Nieuwsbrief CD&V
Afdeling Holsbeek
N°14 - 28/10/2015
 
 

Holsbeek bruist!

De afgelopen weken was er weer vanalles te beleven in onze gemeente: samen met de inwoners huldigden we de Rotselaarsebaan, de Gravenstraat en de Bruul feestelijk in. In het weekend van 17-18 oktober konden jullie dan weer genieten van allerlei kunstwerken van Holsbeekse kunstenaars op het Cultuurweekend. En afgelopen week had het OCMW zijn jaarlijkse seniorennamiddag waar ze verschillende jarigen in de bloemetjes zetten!

Ben je curieus naar wat nieuwtjes over onze gemeente of wil je graag de foto's bekijken van sommige evenement? Klik dan gauw op lees meer en ga naar onze website!

P.S.: Een tip voor het weekend: het crematorium in Hofheide houdt in het Allerheiligenweekend een bezoekweekend. Als je tijd hebt, moet je zeker eens gaan kijken naar dit prachtige gebouw! 

 

Lees meer ›

Kalender