Onze ploeg werkt verder, ook aan het milieu!

21-04-2017

De voorbije maanden kon Hans Eyssen, samen met onze schepenen, weer enkele items van hun to-dolijstje schrappen.

We namen immers in het beleidsplan verschillende werken en aanpassingen op waarmee we kleine maar fundamentele stappen zetten om ons leefmilieu niet meer te belasten dan nodig.

Rudy Janssens, schepen van openbare werken, vertelt trots dat de gemeente een nieuwe kleine graafmachine aankocht. Het vervangt de vorige machine die 16 jaar oud is. Zo is ondertussen bijna het hele machinepark vervangen. De CO2-uitstoot van de gemeentevoertuigen is drastisch verlaagd ondertussen! 

Hans Eyssen vult verder aan: "Onze schoolgebouwen kunnen extra isolatie zeker gebruiken. Nu worden de spouwmuren en de zoldervloer van De Gobbel in Kortrijk-Dutsel aangepakt."
Dit vinden de Ridders voor het Klimaat, leerlingen van De Gobbel, fantastisch. Zij zetten zich immers in om 5 % minder CO2 uit te stoten.

 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.