Onze nieuwe voorzitter vertelt:

Holsbeek kent heel wat troeven waar we terecht fier op mogen zijn! Haar landelijk karakter, bruisend verenigingsleven en warme gemeenschap maken van Holsbeek dé parel van het Hageland.

Zelf ben ik opgegroeid in de polders van Houtave (tussen Brugge en De Haan) waar ik als boerenzoon het respect voor de natuur en het harde werken leerde appreciëren. Na mijn studies van bio-ingenieur aan de KULeuven, heb ik bewust gekozen om me in 2007 te vestigen in het prachtige Nieuwrode, samen met onze 2 zonen Emile en Loic. Ook zus Sofie woont in onze gemeente en werkt sinds verschillende jaren in de apotheek van Holsbeek Dorp.

Ondanks het feit dat Holsbeek reeds veel te bieden heeft voor haar inwoners, is het belangrijk dat we alert blijven voor de uitdagingen van de toekomst, zoals het blijvend investeren in de talenten van onze jeugd, het koesteren van onze waardevolle omgeving alsook het behoud van een warme gemeenschap. Dit kunnen we doen door verder in te zetten op constructief beleid, betrokkenheid en heldere communicatie.

Daarom ben ik blij dat ik verkozen ben tot voorzitter van het ambitieuze team van CD&V. Samen met hen wil ik de toekomst van Holsbeek en haar inwoners veiligstellen. Dit wil ik doen door met veel enthousiasme en overtuiging de ploeg en het beleid van CD&V Holsbeek te ondersteunen en te versterken.

Alhoewel ik relatief nieuw ben in de politiek en nog veel kan leren van ieder van jullie, ben ik reeds lang gebeten door de politieke microbe. Politiek staat namelijk bij ons thuis al 3 generaties dagdagelijks op het menu. Mensen helpen en vorm geven aan de toekomst zijn mijn passies!

Dank voor het vertrouwen en tot ziens! 

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.